Odkazy

www.sportprofi.cz

Informační server provozovatele SkiCentra v Deštném. Zejména v zimě pro Vás bude nepostradatelným zdrojem informací o největším zimním středisku v Orlických horách, jeho službách a o aktuálním stavu a provozu areálu sjezdovek. Když už však budete u nás v Apartmánech, pohled z okna Vám postačí…


www.lyzovani-destne.cz

Vše potřebné o lyžování v Deštném, aktuální informace z lyžařského areálu, běžkařských tras, včetně zpráv a informací o související nabídce služeb a dalších aktivit v obci. Od kontaktů na horskou službu a lékaře, přes možnosti stravování, nabídku akcí v Deštném až po otevírací dobu benzínky, obchodů s potravinami, koloniálů a cukrárny…


www.orlickehory.net

Vynikající soukromé stránky o horách Orlických plné popisů zajímavých míst, příběhů, fotografií a informací, které pro Vás jistě budou v mnohém inspirací, kam a proč se zcela jistě podívat.

"… zádumčivost hlubokých lesů v létě i mlžně přízračných hřebenů na podzim, jiskřivě bílé kvítky prvních sněženek a bledulek na Bukačce, ospale líné dny podhorských vesniček a samot na sklonku léta. Tajemná krása strmých údolí, barevné pokroucené siluety stařičkých buků v čase, kdy na lukách voní srpen, trouchnivějící kmeny pod Komárem. Opuštěný, dávný život tušící kámen v louce, kde dříve stával dům, ves, osamělý strom u cesty, věčný a omšelý svatý na stráni, nepochopitelný a neuchopitelný genius loci těch míst..... Jako dík a úlitba bohům vznikla pak tato stránka. Nechť je Vám ku pomoci…"


www.kamenec-oh.com

Stránky rekreačního střediska v Kamenci v Orlických horách, nabízejícího alternativní ubytování v horských chalupách nejen pro rodiny, ale i větší skupiny se zaměřením převážně na dětské školní a sportovní pobyty. V areálu je sjezdovka upravovaná pro vyznavače snowboardingu (5 km od Apartmánů). Celoroční provoz včetně letní dětských táborů.


www.destne.cz

Informační centrum obce Deštné v Orlických horách. Místo, kde se dozvíte mnoho zajímavostí a aktualit nejen z Deštného, ale i o dění v regionu.


www.orlickehory.cz

Portál s informacemi o akcích, námětech pro volný čas, novinkách, službách a mnohém dalším, co vše můžete v Orlických horách nalézt.