Pro váš čas

SPORT

Ski centrum v Deštném v O.h.

Apartmány se nacházejí v bezprostřední blízkosti moderního lyžařského areálu Skicentrum SPORTprofi. K dispozici máte pět udržovaných sjezdových tratí všech úrovní obtížnosti o celkové délce 3900 m s možností večerního lyžování i lyžařskou školou. Přepravu lyžařů a snowboardistů zajišťuje jedna sedačková lanovka a 6 vleků. Můžete využít půjčovny lyžařského vybavení a skiservis. Občerstvení zajišťuje řada stánků přímo pod sjezdovkami a restaurace v blízkých hotelech.


Snowpark KAMENEC

Kamenec se nachází v půvabném prostředí romantického údolí řeky Zdobnice pod hlavním hřebenem Orlických hor. Sjezdovka kameneckého snowparku je svojí náročností vhodná jako výukový svah pro děti i pro starší začínající lyžaře. Její délka je 300 m s převýšením 55 m. Lyžařský areál je speciálně upravován i pro náročnější freestyle snowboarding. Snowpark pro výuku snowboardingu i pro každoročně pořádané snowboardové závody a pohárové soutěže ve slope stylu se skládá z řady přírodních i umělých překážek. Areál disponuje jedním talířovým vlekem, sněžnou rolbou, občerstvením přímo u vleku.
Vzdálenost od Apartmánů 2,5 km


Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centrum, jež vlastní a provozuje Ski klub Ústí nad Orlicí se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740 - 992 m nad mořem. Disponuje čtyřmi sjezdovkami všech úrovní obtížnosti o celkové délce 4050 m, jednou lanovkou a dvěma vleky Tatrapoma. Je zde možnost večerního lyžování a k dispozici je malý snowpark i lyžařská škola. Ve středisku naleznete ski servis, půjčovnu lyžařského vybavení, úschovnu. Možnost občerstvení zajišťuje restaurace, Ski bar a stánky.
Vzdálenost od Apartmánů 18 km


Běžecké tratě

V oblasti Deštného, Sedloňova a Olešnice v O.h. je připraveno na 50 kilometrů upravovaných běžecký tratí včetně atraktivní hřebenové magistrály. Po hřebenovce je areál Deštné propojen s udržovanými stopami v okolí Říček. Údržba tratí je prováděna pomocí speciální rolby. Pro sportovně založené běžce je vhodný areál homologovaných závodních tratí TJ Porkert Skuhrov n.B. mezi Deštným a Ošerovem. Na tyto pravidelně udržované tratě je dovolen volný vstup veřejnosti s výjimkou termínů pořádaných závodů.


PLAVECKÉ BAZÉNY

Deštné v Orlických horách

Hotel Národní dům - Plavecký bazén se saunou pro veřejnost.


Krytý plavecký bazén Dobruška

Září - Červen
Plavecký bazén 25 x 8 m, skokanská věž, dětský bazén 5,5 x 3,5 m, dětská skluzavka. Parní komory.
Vzdálenost od Apartmánů 20 km


Krytý plavecký bazén Ústí nad Orlicí

Plavecký bazén 25 m, dojezdový bazén tobogánu délky 84 metrů, dětský bazének s chrličem a skluzavkou, vířivka, dvě parní komory. Relaxační centrum: Parní kabina, relaxační bazén s hydromasáží, mořské akvárium, solárium, spinningové centrum. Občerstvení s výhledem do bazénové haly.
Vzdálenost od Apartmánů 50 km